O nás


Naše firma Auto-chrom.cz se zabývá chromovými a nerezovými tuningovými doplňky pro automobily. Nabízíme tuningové doplňky jak pro exteriér, tak pro interiér. Pro exteriér vozu nabízíme kryty zrcátek jak nerezové, tak plastové, rámečky předních a zadních světel, přední masky, lišty dveří, prahové nerezové lišty s vylisovaným názvem vozu, lišty zadních dveří, kufrové lišty, rámečky blinkrů, rámečky zadních brzdových světel a další. Pro interiér nabízíme chromové doplňky středových panelů, ovladačů, tachometru, rádia a mnoho dalších.

Snažíme se pro vás stále rozšiřovat sortiment chromových a nerezových doplňků pro vaše plechové mazlíčky. Nově dodané doplňky naleznete v sekci AKTUALITY. Požadujete-li, nějaký chromový doplněk, který nemáme v nabídce, neváhejte a kontaktujte nás! My se pokusíme ho pro vás dohledat. Veškerý nabízený sortiment pochází od Německých dodavatelů.

Instalaci chromo doplňků zvládne každý uživatel automobilu. Celá instalace Vám potrvá jen několik minut. Podrobný postup naleznete v sekci PORADNA. U každého doplňku přikládáme vytištěný postup instalace.

Dále pro vás vytváříme speciální nabídku v podobě krátkodobého cenového zvýhodnění u vybraného zboží.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
AUTO-CHROM

PARTNERSKÉ WEBY
01 I 02 I 03 I 04 I 05

PARTNERSKÉ ODKAZY
01 I 02 I 03 I 04 I 05

ZPĚTNÉ ODKAZY
01 I 02 I 03 I 04 I 05